Bioxcin Serum Özellikleri ve Faydaları Nelerdir?
15 Mayıs 2024

Bioxcin Serum Özellikleri ve Faydaları Nelerdir?

Bioxcin serum, saç dökülmesi problemi olan kişilerde yaralı etkileri bulunan bir üründür. Henüz canlılığını kaybetmemiş saç foliküllerinin tekrar güçlenmesini sağlayan, saçların yeniden sağlıklı bir şekilde uzamasını sağlayan özel bir formülü bulunmaktadır. Ürünün içeriğinde yoğun bir şekilde proteinler, amino asitler ile komplex vitaminler vardır. Ürün hakkında yapılan araştırmalar, Bioxcin serumun saç tellerinin oluşumda uygun zemin hazırladığını göstermiştir.

Bioxcin serum kullanımı nasıl olur?

Ürünün kullanımı saçların yıkanmasından sonra, nemli saçların üzerine olur. Daha çok yoğun şekilde saç dökülmesinin olduğu alanlara, daha sonra da saç derisinin hepsine masajla birlikte sürülür. Saç derisine serum dairesel hareketlerle nazikçe yedirilir. Bioxcin serum ampul şeklinde olduğu için kullanımı da oldukça pratiktir. Her bir ampul 2 günde kullanılacaktır. Uygulamaya her gün tekrar edilir. Eğer akşamları yapılırsa, saçlarınızı durulamanıza gerek olmaz. Saçların yıkamasında da aynı ürünün şampuanı kullanılırsa, etkisi daha belirgin ve hızlı şekilde olur.

Bioxcin serum nasıl etkili olur?
  • Serum saçların kütikül tabakasını onarır, içeriğindeki bazik amino asitler yardımıyla saçların güçlenmesini ve daha parlak olmasını sağlar.
  • Hasar gören saç tellerinin onarılmasında etkili olur.
  • Saç köklerini güçlendiren ürün, saç köklerinin saç derisine daha güçlü tutunmasını sağlayarak dökülmelere engel olur.
  • Saç foliküllerinin canlılığını yitirmesine ve ölmesine mâni olur.
  • Saç tellerinin metabolizmasının canlı olmasını sağlar.
  • Saç hücrelerindeki protein sentezini uyararak, daha dirençli saç tellerine sahip olmanızı sağlar.
  • Bioxcin serumun içeriğindeki A, B2, B1, B5 ile B9 vitaminleri saçların uzamasında ve daha güçlü, dirençli olmasında etkili olur.
  • Yine içeriğinde bulunan demir, bakır, kalsiyum ve çinko gibi minerallerle saç köklerini derinlemesine besler, daha kalın şekilde büyümelerini sağlar. Ürünün düzenli kullanımı sayesinde gür saçlara sahip olabilirsiniz.
  • Flavonidlerin etkisiyle saç tellerinin en iyi şekilde beslenmesi sağlanır.
  • Omega3 ve omega6 doymamış yağ asitlerini içerdiğinden, saç dökülmesi sorununu giderir.
Bioxcin serum düzenli kullanıldığı zaman saç dökülmesi problemini giderecektir. Bu sayede parlak görünümde, gür ve canlı olan saçlara sahip olabilirsiniz. Ürünün kullanım talimatına uygun şekilde uygulanması başarılı bir sonuç alınmasına yardımcı olur.

Sizden Gelen Sorular / Yorumlar

İlk soruyu siz sormak istermisiniz?

Soru Sor / Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Haber Bülteni

Güncel

Demir Serum Özellikleri ve Faydaları Nelerdir?

Demir Serum Özellikleri ve Faydaları Nelerdir?

Güncel

Serum İçeriği

Serum İçeriği

Güncel

Bioder Serum Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?

Bioder Serum Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?